تابلو سازی

تابلو حروف لاس وگاسی

مزایای تابلو لاس وگاسی

تابلو حروف لاس وگاسی ، حروف حکاکی شده هستند و عموماً از فلز ساخته شده اند. این تابلو ها، که به تابلو های لامپ و تابلو های کشنده نیز معروف هستند؛ دارای شکاف هایی هستند که لامپ در آن قرار گرفته است؛ که باعث می شود تابلو لاسوگاسی روشن تر و زیبا تر شود.

این تابلو ها به دلیل جذابیت طرفداران زیادی دارند. دلیل نامگذاری آن به تعداد زیاد این تابلو ها در لاس وگاس آمریکا برمی گردد. تابلو لاس وگاس دارای نمای شب زیبا است و نوع با حروف و تزئینات زنگ زده مشتریان بیشتری دارد. در گذشته استفاده از چنین تابلوهایی بیشتر رایج بود. پس از صنعتی شدن شهرها ، تابلو های لاس وگاسی کمتر در جلوی مغازه ها دیده می شد. اما در شرایط پست مدرن امروزی ، این برند باز هم جای خود را در شهرها پیدا کرده و مشتریانش روز به روز در حال افزایش است.

نوع لامپ مورد استفاده در این تابلو سازی معمولاً یک لامپ رشته ای ساده است که به لامپ ادیسون یا شعله معروف است. برخی از مردم آن را چراغ سوزان یا رشته ای می نامند.

تابلو حروف لاس وگاسی

حروف برجسته لاس‌وگاسی

حروف حک شده این نوع تابلو را لاس وگاسی یا letter light حروف می نامند. به درخواست مشتری می توان از طرح ها و رنگ های مختلف این حروف استفاده کرد. در داخل پنل ، از LED ها استفاده می شود ، کم مصرف هستند و رنگ های متفاوتی دارند. با توجه به نوع استفاده از مغازه و فروشگاه ، طرح حروف و رنگ لامپ ها توسط مشتری انتخاب می شود.

کاربرد رنگ تابلو لاس وگاسی

این تابلو دارای طراحی رنگی است و از نورهای نئون برای زیبایی بیشتر و جذب مخاطب استفاده می کند. علاوه بر حروف، نمادهای مختلف مانند مانکن، گل، غذاهای مربوط به رستوران ها و کافه ها و سایر فیگورها نیز به عنوان بشقاب لازاجی طراحی شده اند.

کاربرد رنگ تابلو لاس وگاسی

مزایای تابلو لاس وگاسی

مهمترین ویژگی این تابلو ها جذب مخاطب به دلیل جذابیت و جذابیت آنهاست. با نورپردازی زیبا روی حروف و شکل این تابلو ، فروشگاه شما در خیابانی پر از مغازه ها و ساختمانهای تجاری مختلف به طرز خاصی نمایان می شود.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این علامت این است که لوگو و نام فروشگاه شما در ذهن مشتری حک شده و به وسیله ای تبدیل می شود که مشتری هرگز موقعیت فروشگاه شما را در یک خیابان شلوغ فراموش نخواهد کرد.

اگر تابلو های لاس وگاس با گذشت زمان قدیمی یا زنگ زده شوند ، از زیبایی آنها کاسته نخواهد شد و نوستالژی خود را حفظ خواهند کرد. امکان استفاده از این تابلوها برای طراحی داخلی نیز بسیار جذاب است و دلیلی برای جذب مشتری است. از این تابلوها علاوه بر ورودی می توان برای طراحی فضای داخلی نما استفاده کرد که در بیرون مغازه قرار دارد و برای مشتری قابل مشاهده است و بسیار جوان پسند است.

در مجموعه چاپان رنگ ، لاس وگاس به صورت ماشینی رنگ آمیزی شده و از دستگاه برش فیبر و کنترل عددی رایانه استفاده می شود. قاب اطراف این تابلوها نیاز به طراحی و برش دقیق دارد که این کار با کمک دستگاه CNC انجام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *