مطالب

تابلو چلنیوم کریستال

تابلو-چلنیوم کریستالی

معرفی تابلو چلنیوم کریستال

تابلو چلنیوم کریستال و یا همان تابلو حروف برجسته با پلکسی کریستال ( شیشه ای ) می باشد. این تابلو ( تابلو چلنیوم کریستال ) بسیار زیبا بوده و جزء خاص ترین تابلوهای قابل تولید در کشورمان می باشد.

مراحل ساخت تابلو چلنیوم کریستال

در ساخت تابلو چلنیوم کریستال ؛ ابتدا روی کار با پلکسی کریستالی رنگ دلخواه شما عزیزان برش می خورد. امکان پانچ لبه کار هم ممکن می باشد. سپس لبه کار خم می خورد. بعد از این کار لامپ های اس ام دی SMD روی پی وی سی PVC زیر کار وصل می گردد. که این کار باعث می شود که تابلو روشن شود. و نتیجه آن شکل تابلو به شکلی می شود که یکی از خاص ترین و زیبا ترین تابلوهای موجود در ایران می شود.

برندهای مورد استفاده در ساخت تابلو چلنیوم کریستال

برای ساخت این تابلو مجموعه ما چاپان برای پلکسی روی کار از ورق های کریستال ؛ یرلانگ year long با کیفیت و دوام رنگی بالا با گارانتی 20 ساله استفاده می کند. چلنیوم لبه کار ما نیز از ورق های آلمینیومی آلوراپید alurapid که ساخت کشور اسپانیا می باشد استفاده می گردد. تابلو-چلنیوم-کریستالی اس ام دی SMD های مجموعه ما برند گلکسی galaxy بوده که دارای چیپ های high bright ساخت تایوان می باشد. همچنین این اس ام دی SMD دارای برد PCB با ضخامت مس استاندارد بوده. همچنین توسط مجموعه ما این محصول گارانتی مادام العمر می گردد. لبه کار های حروف چلنیوم ما توسط جدیدنرین دستگاه ها خم خرده و باعث می شود کار کاملا یک دست و بدون فرو رفتگی آماده گردد. بدون شک همکارانی که حروف را با دست خم می کنند بسیار توانا و حرفه ای می باشند. اما بدون شک دقت دستگاه از دست های پر توان عزیزان همکار بیشتر می باشد. پی وی سی PVC زیر کار 10 میل کره ای کاملا ضخیم بوده و توسط لیزر برش آن صورت می گیرد. بسیاری از عزیزان همکار به جای برش پی وی سی pvc توسط لیزر ، زیر کار را بعد از کشیدن الگو توسط اره مویی و دست انجام می دهند. که این امر موجب خوب چفت نشدن پی وی سی PVC با رویه کار می شود. و همین امر موجب گرفتن گرد و خاک و کم نور شدن تابلو به مرور زمان می شود. و یا از پی وی سی های 5 میل و ضعیف استفاده می نمایند که باعث شکستن حین نصب می شوند.

پس بدین شکل تابلو چلنیوم کریستال تولید می گردد :

  1. ابتدا لبه کار به رنگ دلخواه شما عزیزان توسط دستگاه خم می خورد.
  2. به وسیله لیزر پلکسی کریستال روی کار برش می خورد.
  3. امکان پانچ لبه کار هم ممکن می باشد. (در صورت درخواست)
  4. امکان تغییر لبه کار چلنیوم با نئون پلاستیک هم می باشد. (در صورت درخواست)
  5. پی وی سی زیر کار توسط لیزر برش می خورد.
  6. اس ام دی های فوق العاده با کیفیت ما توسط مجرب ترین افراد و با فاصله های بسیار کم روی زیر کار نصب می شوند.
  7. سیم کشی های اس ام دی ها انجام می گیرد.
  8. کار برای نصب ارسال می گردد.

مراحل تحویل تابلو چلنیوم کریستال

ساخت تابلو چلنیوم کریستال در مجموعه ما به دلیل مکانیزه بودن ، و استفاده از جدید ترین دستگاه ها فقط یک روز زمان می برد. پس ما قادر هستیم تابلو شما عزیزان را 1 روز بعد از سفارش نصب کنیم. و یا اگر همکار تابلو ساز می باشید 1 روز بعد تابلو ساخته شده برایتان ارسال می گردد. همکاران شهرستان ما به شما این تضمین را می دهیم که کلیه کارهای شهرستان بدون هیچ آسیب و خسارتی به دست شما عزیزان می رسد. تابلو-کریستالی-چلنیوم

کیفیت تابلوهای چلنیوم چاپان

نور تابلو چلنیوم کریستال

از لحاظ نور ما این گارانتی را به شما می کنیم که هیچ تابلویی در ابعاد برابر نور تابلوهای ما را ندارد. البته به 2 دلیل :

  1. ما اس ام دی smd هایمان را بسیار نزدیک به هم و با چینشی جدید نصب می کنیم.
  2. اس ام دی های ما smd دارای برد جدید پر نور می باشد.

همچنین ما نور تابلوهای خود را گارانتی مادام العمر می کنیم که نشان از کیفیت بی همتا ما دارد.

لبه کار چلنیوم کریستال

ورق استفاده شده در لبه کار مجموعه ما (چاپان) بسیار ضخیم و برند آلوراپید alurapid اسپانیا می باشد. انتخاب رنگ لبه کار به انتخاب شما عزیزان هر رنگی می تواند باشد. و ما محدودیتی برای شما عزیزان نمی گذاریم. ولی معمولا رنگ لبه کاری که مشتریان عزیز انتخاب می نمایند به رنگ های طلایی ، نقره ای و مشکی می باشد.ما تا 20 سال ورق های خود را از لحاظ کیفیت و ثبات رنگ گارانتی می نماییم. همچنین به دلیل خم شدن لبه کار به وسیله دستگاه سطح تابلو کاملا سیقلی و زیبایی بی نظیری دارد.

پی وی سی PVC زیر کار چلنیوم کریستال

بسار ضخیم بوده 10 میل کره ای بوده  و باعث می شود حین نصب بر اثر ضربه و یا سوراخ شدن نشکند. همچنین یه دلیل اینکه با دستگاه CO2 لیزر برش می خورد ؛ باعث می شود که کار کاملا چفت شده و باعث دفرمه و بد شکل شدن حروف نمی گردد.

قیمت تابلو چلنیوم کریستال

قیمت تابلو چلنیوم بر اساس متراژ دور کار یا همان متر محیط محاسبه می گردد. بنابراین برای استعلام قیمت ابتده طرح مورد نظر باید در کامپیوتر اجرا گردد. و سپس توسط نرم افزار اندازه دور کار محاسبه گردد. متاسفانه در این روزها به دلیل نوسانات شدید قیمت مواد مصرفی در تابلو قیمت تابلو به صورت استعلامی می باشد. ولی ما به شما ضمانت می دهیم که به نسبت کیفیت کار ارائه شده بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را داریم.   مشاوره چاپان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *