چاپ افست

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ در مراکز و ادارات بسیار پر کاربرد بوده و اهمیت ویژه ای دارد. چرا که امروزه بسیاری از شرکت های معتبر دنیا، برای این که بتوانند عملکرد بهتری در حوزه تجارت داشته باشند، سعی می کنند که در تمام نگارش های رسمی و اداری خود از این وسیله استفاده می کنند.

از آن جایی که استفاده از این محصول مزیت های بسیاری برای آن ها داشته است، ما قصد داریم در ادامه به طور کامل آن را به شما معرفی کنیم و به تمام عزیزانی که در حوزه تجارت فعالیت می کنند نیز پیشنهاد می دهیم که تا پایان این بحث با همراه باشند تا بیشتر با قابلیت های مفید این محصول آشنا شوند و بهتر بتوانند از آن استفاده کنند.

چاپ سربرگ

معرفی چاپ سربرگ

سربرگ یکی از مهم ترین عناصر مکاتبات اداری است که در دنیای امروز، اکثر شرکت ها برای نامه نگاری های خود از آن استفاده می کنند. یکی از بهترین ویژگی های آن این است که شرکت ها می توانند لوگو و آرم خود را بر روی آن درج کنند. اعتبار خود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهند.

لازم به ذکر است که این محصول در حال حاضر در تنوع بالایی به بازار عرضه می شود و همین موضوع نیز سبب شده است که کاربرد آن روز به روز افزایش پیدا کند. برای اینکه یک سربرگ با کیفیت به دست شما برسد، بهتر است روش چاپ افست را انتخاب کنید. چرا که نسبت به روش های دیگر قیمت مناسب و کیفیت بالاتری دارد.

از این رو ما قصد داریم کاربردی ترین انواع آن را به شما معرفی کنیم و آن ها عبارتند از:

  • چاپ سربرگ های a4

اولین نمونه های این وسیله سربرگ های a4 هستند که در طرح های متنوعی به بازار عرضه می شوند و در بسیاری از سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

  • چاپ سربرگ های a5

نمونه دیگر این وسیله سربرگ های a5 هستند و در قیاس با نمونه های قبلی دارای ابعاد کوچک تری هستند، معمولا نیز در مواقعی که میزان اطلاعات مورد نظر کم باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

  • چاپ سربرگ های a6

سربرگ a6 نوع دیگری از این محصول است که همان طور که از نام آن مشخص است دارای ابعاد کوچکی است و به همین دلیل نیز، زمانی که حجم اطلاعات کم باشد، به کار گرفته می شوند.

معرفی چاپ سربرگ

سربرگ چه کاربردی دارد؟

ما در قسمت های قبلی این بحث، تمام انواع سربرگ را به طور کامل به شما معرفی کردیم و در این قسمت می خواهیم در مورد کاربرد آن صحبت کنیم.

البته ما پیش از این نیز به این موضوع اشاره کردیم که این وسیله در مکاتبات اداری به کار گرفته می شود اما بد نیست بدانید که امروزه اکثر شرکت های معتبر برای صدور پیش فاکتور ها و قرار داد های خود نیز این وسیله استفاده می کنند چرا که قابلیت های این وسیله توانسته است میزان کیفیت عملکرد این شرکت ها را، ارتقا بدهد.

برای اینکه بتوانید یک سربرگ با کیفیت را طراحی و به چاپ برسایند ما به شما مجموعه چاپان را معرفی می کنیم. در این مجموعه از بهترین دستگاه ها برای چاپ انواع سربرگ، تقویم و … استفاده می شود.

نکاتی چند در مورد طراحی سربرگ

ما در قسمت های قبل سعی کردیم که مهم ترین نکاتی که برای شناخت این وسیله نیاز است را برای شما توضیح دهیم و از آن جایی که نوع طراحی این وسیله به طور مستقیم بر روی کارایی آن تأثیر می گذارد در این قسمت می خواهیم در مورد شیوه و نحوه طراحی آن صحبت کنیم و یک سری نکاتی که در این پروسه باید جدی گرفته شود را به شما یادآوری کنیم.

سربرگ چه کاربردی دارد؟

مهم ترین آن ها، عبارتند از:

  • فونت

یکی از مهم ترین مؤلفه هایی که در حین طراحی این وسیله باید مورد توجه قرار بگیرد، فونت است و بهتر است که نحوه استفاده از آن کاملا اصولی انجام شود. به عنوان مثال قسمت های مهم متن با فونت های درشت تر تایپ شوند چرا که این امر باعث می شود خروجی کار، فواید بیشتری داشته باشد.

  • شیوه رنگ بندی

نکته ی دیگری که در حین طراحی این محصول باید به آن دقت شود، شیوه رنگ بندی این محصول است و بهترین راه برای انتخاب رنگ بندی مناسب این است که رنگ سازمانی شرکت ها مورد استفاده قرار بگیرند.

مثلا یک شرکتی مانند ایرانسل که رنگ سازمانی آن زرد است باید این رنگ را در طراحی سربرگ های خود مورد استفاده قرار دهد تا از این طریق بتواند به موفقیت بیش تری دست پیدا کند.

  • علائم و نماد ها

علائم و نماد ها یکی دیگر از مؤلفه هایی هستند که در حین طراحی سربرگ ها باید مورد توجه قرار بگیرند. به طور مثال نیز می توان به نماد های مذهبی اشاره کرد که اقوام و ملت های مختلف برای انجام مکاتبات ادارای خود از آن ها استفاده می کنند و طراحی آن ها باید با دقت بالایی انجام شود.

قیمت طراحی و چاپ سربرگ

حالا که شما کاملا با این وسیله کاربردی آشنا شدید، ما قصد داریم به موضوع قیمت آن بپردازیم. چرا که برای کسانی که از این وسیله استفاده می کنند این موضوع، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر ما بخواهیم اطلاعات دقیقی در رابطه با این موضوع به شما ارائه دهیم.

لازم است این نکته را به شما خاطر نشان کنیم که قیمت این محصول بر اساس یک سری مؤلفه های خاص تعیین می گردد. از این رو احتمال دارد که به دلیل نوسان هایی که در بازار ایجاد می شود، این محصول با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه شود.

از این رو توصیه ما به شرکت هایی که قصد استفاده از وسیله را دارند این است که برای خرید آن به مراکز معتبر مراجعه کنند تا بتوانند بهترین محصول را با یک قیمت مناسب تهیه کنند.

قیمت طراحی و چاپ سربرگ

نتیجه گیری

ما امروز در رابطه با یکی از عناصر مهم مکاتبات اداری صحبت کردیم و سعی کردیم که آن را به بهترین نحو ممکن به شما معرفی کنیم و هدف مان از پرداختن به این موضوع این بود که بتوانیم قابلیت های این وسیله را به بهترین نحو ممکن به شما معرفی کنیم تا از این طریق این فرصت را فراهم کنیم که شما بتوانید از قابلیت های منحصر به فرد این وسیله، به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. در آخر نیز امیداوریم که در محقق کردن این هدف موفق شده باشیم و مطالبی که عنوان کردیم بتواند در شناخت بیش تر این محصول به شما کمک کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *