سازه های نمایشگاهی

میز کانتر

میز کانتر

میز کانتر در نمایشگاه ها چه کاربردی دارد؟ تصور کنید که می خواهید یک نمایشگاه بزرگ برپا کنید. در این صورت مسلما به یک سری تجیهزات به خصوص نیاز دارید تا به شما در برپایی هرچه بهتر این نمایشگاه کمک کنند.

یکی از این تجهیزات بدون شک، میزهای کانتر هستند. این میزها به صورت عمده در برپایی نمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، به نحوی که شاید بدون وجود آن ها، برپایی نمایشگاه با مشکلات اصلی روبرو شود. ما در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات مختلفی از این سازه های نمایشگاهی را در اختیار شما قرار دهیم.

میز کانتر

میز کانتر چیست؟

همانطور که از نام این تجهیزات نیز پیدا است، این وسایل در واقع در خانواده میزها قرار می گیرند. اما تفاوت اصلی آن ها با میزهایی که در خانه ها موجود است، چه می تواند باشد؟

از مهمترین تفاوت های این میزها می توان به تفاوت در کاربری آن ها اشاره کرد. میز کانتر مخصوص استفاده در شرکت ها، نمایشگاه ها و غرفه های مختلف است. این میزها به کمک جنس های مختلفی تولید می شود که بر روی وزن و شکل ظاهری آن ها تاثیر گذار است.

از میزهای کانتر می توان برای معرفی محصولات، خدمات، ارائه اطلاعات و … به مخاطبین استفاده کرد. همچنین باید اشاره کرد که این تجهیزات دارای انواع مختلف بوده و سایزها و اندازه های گوناگونی تولید می شوند. در واقع در زمان برپایی نمایشگاه ها، هر غرفه به یک میز برای ارائه خدمات خودش نیاز دارد. این میزها کاربردهای بسیار زیادی در این گونه از مواقع دارند و می توانند به شما کمک های فراوانی بکنند.

کاربردهای میزهای کانتر

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم، میزهای کانتر را بیشتر در برگزاری و برپایی نمایشگاه ها استفاده می کنند. هر غرفه به حداقل یک میز کانتر نیاز دارد تا علاوه بر جداسازی فضای داخلی و بیرونی غرفه ها، بتوانند به کمک آن ها، خدمات خودشان را در اختیار مشتریان قرار دهند.

همچنین می توان بنر و یا پوستریهای مخصوصی را بر روی این میزها به چاپ رساند و تبلیغات مختلفی را به کمک آن ها انجام داد. البته باید بدانید که این میزها تنها در نمایشگاه ها کاربرد ندارد.

از میزهای کانتر می توان در نشست ها، کنفرانس ها، نشست ها، جلسات، فروشگاه ها، مجتمع های تجاری و اداری نیز استفاده کرد. این میزها می توانند موجب تسهیل ارتباط بین ارائه دهندگان و مخاطبین شوند.

پس به صورت کلی می توان عنوان کرد که در هر مکانی نیاز باشد شما دست به تبلیغات، معرفی محصول، ارائه خدمات، در اختیار گذاشتن اطلاعات و … به مخاطبین بزنید، می توانید از میز کانتر استفاده کرده و خیال خودتان را راحت کنید. برای اینکه محصول خریداری شده را با اطمینان بیشتری استفاده نمایید برای خرید از مجموعه چاپان اقدام کنید.

کاربردهای میزهای کانتر

مزایای استفاده از میز کانتر چیست؟

اما در این قسمت قصد داریم تا در خصوص مزایای مختلف این محصولات با شما صحبت کنیم. میزهای کانتر دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و می توانند در هزینه های تبلیغاتی شما صرفه جویی کنند.

همچنین استفاده طولانی مدت از این محصولات می تواند راحتی و آسایش را برای ارائه دهندگان و مشتریان به همراه داشته باشد. یک میز کانتر مناسب، به سادگی می تواند وزن های بالایی را بدون هیچگونه مشکلی تحمل کند. البته یکی از مهمترین مزایای آن ها، ایجاد یک وجه مناسب از برند شماست.

شما می توانید به کمک این میزها دست به تبلیغات زیبا و جذابی بزنید و برندینگ خودتان را به نحو احسنت انجام دهید. همچنین باید بدانید که این میزهای کانتر در برابر ضربه، فشار، خط خوردگی و ساییدگی، مقاومت مناسبی داشته و می توانید در صورت استفاده صحیح از آن ها، مدت های زیادی آن ها را به کار بگیرد.

در واقع یکی از دیگر از مزایای مهم میزهای کانتر، امکان استفاده مجدد از آن ها است. این میزها قابلیت حمل ساده ای داشته و نصب آن ها در محل، به راحتی صورت می گیرد.

جنس میزهای کانتر چیست؟

این مدل میزهای را بیشتر از MDF با روکشی از پی وی سی تولید می کنند. می توان بعد از تولید به سادگی بر روی آن ها تصاویر، حروف، طرح های تبلیغاتی، لوگو و یا سایر موارد را چاپ کرد. از تصاویر می توانند در نهایت دقت و کیفیت به چاپ برسند تا جلوه بصری زیبایی را تولید کنند.

همانطور که گفته شد، جنس اصلی این سازه ها، از ورقه های MDF است. از این رو می توان توقع داشت که مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه داشته باشند.

علاوه بر موارد گرفته شده، می توان میزهای کانتر را به کمک روکش های گلاس و ترکیبی از چوب و فلز نیز تولید کرد تا در نهایت ظاهری چشم نوازتر و مدرن تر داشته باشند.

مزایای استفاده از میز کانتر چیست؟

انواع مختلف میز کانتر

در این قسمت از مطلب قصد داریم تا شما را با انواع مختلف میز کانتر آشنا کنیم. این سازه های نمایشگاه در سایزها و اندازه های مختلفی تولید می شوند که هر کدام از ان ها، کاربردهای خاص خودشان را دارند. آشنایی داشتن با چنین کاربردهایی می تواند شما را در خرید بهتر، کمک کند.

از مهمترین انواع میز کانتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میزهای کانتر یک نفره
  • میزهای کانتر دو نفره
  • میزهای کانتر سمپلینگ

معرفی میز کانتر یک نفره

همانطور که از نام این محصولات نیز پیداست، این میزها را به گونه طراحی می کنند که تنها یک نفر بتواند پشت آن ها قرار بگیرد. از این رو دارای سایز کمتری نسبت به سایر میزهای کانتر هستند. بیشتر میزهای کانتر را در سایزهای حدودا 90 سانتی متری با ارتفاع 90 سانتی متری تولید می کنند.

معرفی میز کانتر دو نفره

میزهای کانتر دو نفره دارای سایزهای بزرگتری هستند. این میزها به گونه ای طراحی خواهند شد که حداقل دو نفر در پشت آن ها قرار بگیرند. سایز میزهای کانتر دو نفره 120 سانتی متر و ارتفاع آن ها نیز 90 سانتی متر است.

معرفی میزهای کانتر یک نفره

معرفی میز کانتر سمپلینگ

این مدل از میزهای کانتر، جز کوچکترین و کم وزن ترین میزهای کانتر شناخته می شوند. به دلیل جابه جایی راحت تر ان ها، بیشتر از میزهای سمپلینگ در نمایشگاه و غرفه ها برای ارائه محصولات استفاده می شود. سایز میزهای کانتر سمپلینگ حدودا 80 سانتی متر و ارتفاع آن ها نیز 88 سانتی متر است.

نتیجه گیری

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در برپایی نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، میزهای کانتر هستند. این سازه ها همانطور که ار نامشان پیداست میزهایی هستند که برای معرفی محصول، ارائه خدمات، برقراری ارتباط با مراجعه کنندگان و … استفاده می شوند.

مجموعه چاپان میز کانتر را معمولا از جنس MDF با روکش هایی از پی وی سی تولید می کنند تا مقاومت آن را در برابر فشار و ضربه افزایش دهند. از مهمترین انواع میزهای کانتر می توان به میز کانتر یک نفره، میز کانتر دو نفره و میزهای سمپلینگ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *