چاپ افست

چاپ فولدر

چاپ فولدر

چاپ فولدر در ادارات، آزمایشگاه ها و … کاربرد زیادی دارد. امروزه در بیشتر ادارات برای نگهداری اسناد و اوراق و سی دی ها از فولدر استفاده می شود از طرفی فولدرها جعبه تبلیغاتی دارد و می توان از آن‌ها برای معرفی فعالیت خود استفاده کرد.

زیرا از طرفی امکان این را فراهم می کند که قرارداد و آگهی ها و مدارک به صورت مرتب به مشتری تحویل داده شود و از طرفی دیگر با تبلیغاتی که روی فولدر می توان مشتری را جذب کرد. در حال حاضر مجموعه های زیادی به طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی می‌پردازد.‌ در صورتیکه قصد چاپ فولدر، سررسید یا تقویم را دارید پیشنهاد می کنیم برای این منظور از چاپ افست استفاده کنید.

چاپ فولدر

طراحی و چاپ فولدر

اصول طراحی فولدر تبلیغاتی با طراح های فولدرهای سازمانی تفاوت دارد و باید زمینه طراحی و نوع کاربرد آن درنظر گرفته شود. شرکت ها معمولا طرح فولدر خود را با توجه به ست اداری انتخاب می کنند که ترکیب بندی یکسانی دارد.

کاربرد چاپ فولدر

فولدر کاربردهای متفاوتی دارد. فولدر برای نگهداری کاغذها استفاده می شود. امکان طراحی های زیبا روی آن وجود دارد و شرکت ها از این کاربرد برای طراحی لوگویشان استفاده می کنند. فولدر امکان چاپ در طرح های متفاوت را دارد. امکان طراحی طلاکوب و نقره کوب روی آن فراهم می شود و محدودیتی در زمینه طراحی ندارد. شما می توانید به راحتی و بدون درد و سر از فولدر برای طراحی لوگو استفاده کنید.

چاپ فولدر تبلیغاتی

فولدار تبلیغاتی معمولا پوشه ای است که برای نگهداری ورق ها و بروشورها استفاده می شود. از این نوع فولدرها در نمایشگاه ها یا کنفرانس های مختلف برای معرفی برند یا موسسات استفاده می شود که روی آن ها تبلیغات برند طراحی می شود.

انواع مختلف فولدر تبلیغاتی شامل موارد زیر است:

 • فولدر کاغذی و مقوایی
 • فولدر پلاستیکی
 • فولدر چرمی

معمولا این شیوه بازاریابی بسیار مرسوم است و تاثیر زیادی روی مخاطب می گذارد و باعث می شود که مشتری برای خرید از شما ترغیب شود.

چاپ فولدر

چاپ سررسید

معمولاً در زندگی تمامی خانواده های ایرانی، سررسید وجود دارد. اکثر افراد از سررسید در خانه یا محل کار استفاده می‌کنند. حال اگر نام تجاری یا آرم برند شما روی سررسید ها طراحی شده باشد می تواند به تبلیغات برند شما کمک بسیاری کند و روی ذهن مخاطب باقی بماند‌

چاپ سررسید اختصاصی

مرکز چاپ سرسید، در سال های گذشته برای افزایش بازدهی تبلیغات و کسب و کار خود، با توجه به نزدیک شدن به سال جدید با استفاده از طراحی های به روز و مدرن سررسید های تخصصی را برای موسسات و شرکت ها به چاپ می رساند.

در این مجموعه با چاپ سررسید اختصاصی تمامی موارد و خواسته های مشتریان در سررسید لحاظ می شود. در سررسید های اختصاصی از طراحی های بسیار جدید و نوع استفاده می شود. طرح زیبا جلد، پلاک، صفحات رنگی اولیه، قرار دادن صفحه گلاسه و طلاکوب از ویژگی های این سرسید است. محتوای داخلی سررسید با توجه به نظر مشتری تولید می‌شود.

انواع سررسیدها

سررسید ها بر اساس اندازه نوع صحافی با یکدیگر متفاوت باشد. این مجموعه انواع مختلف سررسید ها را با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه برای مشتریان تولید می کند.
سررسید باتوجه به سایز:

 1. رقعی
 2. رحلی
 3. جیبی
 4. وزیری
 5. خشتی
 6. اروپایی
 7. پالتویی
 • سررسید باتوجه به نوع صحافی

 1. دوخت
 2. سیمی
 3. کلاسوری

چاپ سررسید اختصاصی

 • سررسید باتوجه به فرم صحافی

 1. عمودی
 2. افقی
 • سررسید باتوجه به محتوای صفحات

 1. روز شمار
 2. دو روز شمار
 3. هفته شمار

اهمیت چاپ سررسید در رونق بخشیدن به کسب و کار

بسیاری از کسب و کارها درخواست هایی برای چاپ برند و نام تجاری شان روی سررسید ها دارند؛ زیرا چاپ سررسید با نام و برند تجاری می تواند به بازاریابی و کسب و کار کمک کرده و درآمد شرکت را افزایش دهند. این مجموعه با چاپ برند و نام تجاری شرکت های مختلف روی سر رسید به اقتصاد آن ها کمک می کند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کند‌ در واقع این کار یک تبلیغات و بازاریابی زیرکانه است که به صورت غیر مستقیم انجام می شود.

چاپ تقویم رومیزی

از تقویم رومیزی بیشتر در ادارات استفاده می شود. تقویم های رومیزی روزها، ماه و سال را نشان می دهد و مناسبت های مهم در آن مشخص می شود. شرکت های مختلف درخواست طراحی تقویم رومیزی را با لوگوی موسسه شان را دارند.

برای چاپ تقویم رومیزی باید استاندارد های اولیه لحاظ شود و طراحی صحیح انجام گیرد. در طراحی تقویم باید حتماً در فاصله اطراف تقویم رعایت شود. در صورتی که این نکته در طراحی رعایت نشود چاپ تقویم رومیزی به شکل صحیح انجام نمی‌شود و در هنگام برش و صحافی احتمال دارد بخش از تصاویر و متون تقویم رومیزی حذف شود.

چاپ سررسید اختصاصی

 • ابعاد تقویم رومیزی

ابعاد تقویم رومیزی نیز در چاپ آن تاثیر گذار است اندازه و تعداد برگهای تقویم باید با توجه به طرح و کاربرد آن استفاده شود‌. برخی شرکت ها تمایل دارند که لوگوی تجاری شان روی پایه تقویم رومیزی طراحی شود به همین جهت باید ابعاد پایه تقویم نسبت به ابعاد برگ ها بیشتر در نظر گرفته شود.

 • جنس و ضخامت تقویم رومیزی

ضخامت و جنس تقویم‌ رومیزی نیز با توجه به طراحی آن انتخاب می شود. برای افزایش استحکام تقویم رومیزی روی آن روکشی قرار می دهد برای افزایش زیبایی تقویم های رومیزی از طلاکوب یا نقره کوب در بخش هایی از طراحی یا نوشته استفاده می کند.

 • انواع تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی با توجه به شیوه کسب و کار، شکل طراحی و نحوه چاپ دارای انواع مختلفی هستند که شامل موارد زیر است:

 1. تقویم رومیزی اداری
 2. تقویم رومیزی پایدار
 3. تقویم رومیزی اختصاصی
 • قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند شیوه چاپ، ابعاد کاغذ، جنس و ضخامت برگه، جنس پایه تقویم و استفاده از طلاکوب یا نقره کوب است.

حرف آخر

مراکز مختلفی در شهر به طراحی و چاپ سالنامه، فولدر و تقویم می پردازند. موسسات و شرکت های مختلف برای تبلیغات و بازاریابی از تقویم یا سالنامه استفاده می کنند. آن ها لوگو و برند را روی تقویم ها چاپ می کنند و باعث می شود که به شکل غیرمستقیم روی مخاطب تاثیر بگذارند. امروزه چاپ فولدر به نسبت رواج بیشتری دارد و شرکت ها ترغیب بیشتری برای استفاده از آن دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *