چاپ افست

چاپ سر رسید

فواید استفاده از سر‌رسید ها

چاپ سر رسید در شرکت های معتبر و مجموعه های چاپ و طراحی با کیفیت بالا انجام می شود. امروز می خواهیم در مورد چاپ و انتشار سر رسید صحبت کنیم و قصد داریم مهم ترین انواع آن را به شما معرفی کنیم.

چرا که همان طور که خودتان نیز می دانید این وسیله جزء کاربردی ترین اقلامی است که برای یادداشت برداری مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل امروزه در طرح ها متفاوتی به بازار عرضه می شود. مجموعه چاپان نیز با کمک طراحان خود توانسته بهترین طراح ها و چاپ با کیفیتی از این محصول را ارائه نماید.

از این رو ما قصد داریم ادامه این بحث را به معرفی مهم ترین انواع آن اختصاص دهیم. به شما نیز پیشنهاد می دهیم که تا پایان این بحث با ما همراه باشید.

چاپ سر رسید

معرفی و چاپ سر رسید

سر رسید یک نوع دفتر خاص است که برای ثبت وقایع و حوادث یا یادداشت برداری مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی که این وسیله قابلیت های بسیار منحصر به فردی دارد، امروزه در طرح ها و اشکال متفاوتی به بازار عرضه می شود و ما قصد داریم جهت آشنایی بیش تر شما با آن، انواع آن را به شما معرفی کنیم. در ضمن باید این نکته را نیز یاد آور شویم که این محصول با چاپ افست انجام می گیرد که هم کیفیت بالایی دارد و هم اینکه نسبت به انواع دیگر چاپ هزینه کمتری را می طلبد.

از انواع سر رسیدهای کاربردی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سر رسید های اروپایی

یکی از نمونه های این وسیله، سر رسید های اروپایی هستند. این سر رسید ها در ابعاد 10*14 تا 12*21 به بازار عرضه می شوند و از آن جایی که اندازه این مدل سر رسید ها بسیار متناسب است، توانسته اند محبوبیت بالایی میان مصرف کنندگان به دست بیاورند.

  • سر رسید های خشتی

یک نوع دیگر از سر رسید ها، سر رسید های خشتی هستند. ظاهر این سر رسید ها مربعی شکل است و در ابعاد متفاوتی به بازار عرضه می شوند. البته این مدل سر رسید ها، در قیاس با سایر نمونه های این محصول کاربرد کم تری دارند، چرا که نحوه طراحی آن ها سخت تر از سایر مدل ها است و این امر موجب بالا رفتن قیمت آن ها، شده است.

  • سر رسید های ترمو

یکی دیگر از انواع سر رسید ها، سر رسید های ترمو هستند. این سر رسید ها با استفاده از چرم مصنوعی ساخته می شوند و ظاهر بسیار زیبایی دارند و در حال حاضر بهترین انواع آن در یک سری کشور های خاص مثل ایتالیا، سوئیس، ترکیه و فرانسه به چاپ می رسد.

سر رسید های ترمو

  • سر رسید ارگانایزر

یکی دیگر از انواع سر رسید ها، سر رسید های ارگانایزر هستند که ساختار کلاسوری دارند و کاغذ های آن ها توسط یک قفل متحرک به آن ها متصل شده اند و فرد در صورتی که قصد جا به جابی یادداشت های خود را داشته باشد، به راحتی می تواند این کار را انجام دهند و جالب است بدانید که این مدل سر رسید ها محبوبیت زیادی دارند و به همین دلیل در تنوع بسیار زیادی به بازار عرضه می شوند.

  • سر رسید های رحلی

سر رسید های رحلی، نمونه دیگری از سر رسید ها هستند که به آن ها سر رسید مدایران نیز گفته می شود. این مدل سر رسید ها در ابعاد 24*34 و 21*28 طراحی می شوند و از آن جایی که سر رسید های رحلی در قیاس با سایر نمونه ها بزرگ تر هستند، با قیمت بالایی به بازار عرضه می شوند و به همین دلیل، کمتر مورد استقال مصرف کننده ها قرار می گیرند.

  • سر رسید های جیبی

یکی دیگر از نمونه های این محصول، سر رسید های جیبی هستند که در ابعاد 10* 5/14 تولید می شوند و در قیاس با سایر مدل ها اندازه کوچک تری دارند و مهم ترین مزیت آن ها نیز همین اندازه آن ها است چرا که همیشه در دسترس اند و فرد با استفاده از آن ها می تواند به راحتی رویداد های مهم زندگی خود را ثبت کند.

  • سر رسید های رقعی

نمونه دیگر سر رسید ها، سر رسید های رقعی هستند که اندازه آن ها 14 * 21 است. این مدل سر رسید ها بسیار سبک و خوش دست هستند و از این رو، معمولا افراد زیادی برای یادداشت برداری از آن ها استفاده می کنند.

  • سر رسید‌های پالتویی

سر رسید های پالتویی یک نوع دیگری از سر رسید ها هستند که در اندازه های 5/11*17 تا 12 * 5/22 سانتی متری به چاپ می رسند و یکی از مهم ویژگی های این سر رسید ها این است که حمل آن ها به راحتی امکان پذیر است و این در حالی است که با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شوند و به همین دلیل محبوبیت بالایی میان مصرف کننده ها دارند.

سر رسید های رقعی

فواید استفاده از سر‌رسید ها

ما در قسمت های اولیه بحث خود سعی کردیم که سر رسید و مهم ترین انواع آن را به طور کامل به شما معرفی کنیم. در این بخش نیز می خواهیم در مورد مزیت های سر رسید ها صحبت کنیم که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • در دسترس بودن

اولین و بهترین مزیت سر رسید ها این است که همیشه در دسترس هستند و فرد در هر زمان و مکانی می تواند از آن ها استفاده کند.

  • قیمت مناسب

مزیت دیگر سر رسید ها این است که قیمت آن ها بسیار مناسب است و دلیل این موضوع نیز این است که این وسیله کاربرد زیادی دارد و سالانه حجم قابل توجهی از آن، در طرح ها و اشکال متنوعی به چاپ می رسند و افراد با پرداخت مقدار محدوی پول می توانند از آن استفاده کنند.

نتیجه گیری

ما امروز در مورد سر رسید صحبت کردیم و مهم ترین انواع آن را به طور کامل به شما معرفی کردیم و هدف مان از پرداختن به این موضوع این بود که بتوانیم یک فرصتی را مهیا کنیم که قابلیت های این وسیله کاربردی، بیش تر شناخته شود.

چرا که همان طور که در خلال بحث نیز مطرح شد این وسیله در دنیای امروز در تنوع بالایی به بازار عرضه می شود و مسلما میان انواع مختلف آن از لحاظ کارایی تفاوت زیادی وجود دارد.

از این رو نیاز است که افرادی که قصد استفاده از آن را دارند، شناخت درستی از این وسیله داشته باشند. در آخر نیز امیدواریم در محقق کردن هدف خود محقق شده باشیم و مطالبی که مطرح کردیم برای معرفی قابلیت های این وسیله مفید بوده باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به بخش چاپ تقویم و سر رسید مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *