چاپ سالونت و اکو سالونت

چاپ فلکس

چاپ فلکسی

چاپ فلکس چیست؟ اگر به دنبال تبلیغ کالا یا سازمان خود هستید، بدون شک استفاده از بنرها را در نظر گرفته اید. بسیاری از مردم نمی دانند که انواع مختلفی از علائم وجود دارد و همه آن ها یکسان نیستند. انواع مختلف بنرها و تابلوها کاربردهای متفاوتی دارند و هر نوع مزایا و معایب خاص خود را دارد. به همین دلیل، ما قصد داریم یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین انواع بنرها یعنی چاپ فلکسی را بررسی کنیم.

بنرهای چاپ فلکس معمولا توسط یک قاب چهار گوشه در جای خود نگه داشته می شوند و سپس در هر چهار گوشه در جای خود محکم می شوند. هنگامی که قاب نگهدارنده تابلو نصب شد، اطلاعات تبلیغاتی را می توان بر روی بوم، مش یا PVC قبل از محکم شدن در محل و در نظر گرفتن کشش مواد علامت گذاری به منظور ایجاد جلوه بصری چشمگیر چاپ کرد.

قاب مورد استفاده برای نگه داشتن این بنر می تواند از مواد مختلف ساخته شود که متداول ترین مصالح قاب آلومینیوم یا چوب است. بهترین قسمت در مورد این علائم این است که می تواند در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده شود.

انتخاب بنرهای فلکس برای فعالیت های تبلیغاتی ایده آل هستند. این محصولات ماندگاری بالایی دارند و وقتی از آن ها برای تبلیغات استفاده می شود، از نظر بصری جذاب هستند.

بنرهای فلکس ارائه شده برای چاپ دیجیتال، بنرهای فلکس، چاپ مغناطیسی، تابلوهای چوبی فلکس و بسیاری دیگر بسته به نیاز شما استفاده می شود. این محصولات سازگار با محیط زیست هستند و تنوع متفاوتی دارند.

چاپ فلکسی از موادی مانند چوب، کاغذهای وینیل، پوسترهای آلومینیومی، پوسترهای مغناطیسی و رول های PVC ساخته می شود که حداکثر دوام را ارائه می دهند و بدون در نظر گرفتن موارد استفاده، محصولات بسیار پایدار هستند. این محصولات در انواع مختلف سطح براق و مات برای نیازهای مختلف تبلیغاتی در دسترس هستند.

چاپ بنر

تاریخچه و توضیحات چاپ فلکس

چاپ بنر روی PVC از اواخر قرن بیستم رایج بوده است. اکثریت قریب به اتفاق تولیدکنندگان در آن زمان از این روش برای ایجاد علائم تبلیغاتی مقرون به صرفه و همه کاره چاپ می کردند. با ظهور چاپ دیجیتالی در دهه 1990 ، فرصت برای بنرهای درخواستی و قابل تنظیم ایجاد شد. مشتریان اکنون می توانند طرح خود را به دلخواه تغییر دهند. در نتیجه، بنرهای فلکسی همچنان به عنوان رسانه ای برای علائم چاپی رونق دارند.

علائم چهره انعطاف پذیر عبارتند از تبلیغات ، مارک تجاری یا مواد علامت گذاری که معمولاً در شرایطی استفاده می شوند که از مصالح علامت گذاری که معمولاً در اندازه های معمولی مانند پلاستیک بریده می شوند استفاده نمی شود. تنها چیزی که این نوع علائم را از بقیه متمایز می کند این است که می تواند متناسب با هر اندازه ای سفارشی شود. این علائم همچنین می توانند مات باشند یا با چراغ های LED در پس زمینه نصب شوند تا دید بهتری در طول شب ایجاد شود.

انواع چاپ فلکس

اگر شما فردی هستید که قصد دارید با کمک طرح های فلکس کسب و کار خود را تبلیغ کنید، مطمئن هستیم که ابتدا می خواهید برای شناسایی انواع مختلف فلکس موجود، کمی تحقیق کنید. چاپ فلکس را می توان به روش های مختلفی از جمله چاپ سالونت و اکو سالونت انجام داد و انواع مختلفی از فلکس ها در بازار موجود است.

هنگام علامت گذاری یا بازاریابی محصول خود، درک انواع مختلف گزینه های موجود بسیار مهم است و مهم تر از همه تلاش برای درک نوع گزینه ای که به بهترین شکل با نیازها و نیازهای شما مطابقت دارد.ما امروز برخی از رایج ترین انواع چاپ فلکسی های موجود در بازار و نحوه استفاده از آن ها را فهرست کرده ایم.

تاریخچه و توضیحات چاپ فلکسی

چاپ فلکسی نرمال

یک طراحی معمولی فلکس معمولا در مغازه ها و نمایشگاه ها استفاده می شود. هنگام بازدید از یک فروشگاه خرده فروشی یا یک نمایشگاه، ممکن است با تعدادی از مشتریان مواجه شده باشید. طرح های استاندارد یا فلکس معمولی چاپ می شوند که می توانند به درک بهتر برند کمک کنند. این ها عموما توسط کسانی استفاده می شود که مایلند با بودجه ای مناسب برای رویدادهای مختلف ایجاد کنند.

استار فلکس

اگر به دنبال طراحی انعطاف پذیر با کیفیت برتر هستید، طراحی فلکس ستاره احتمالا بهترین انتخاب برای شما است. از کیفیت بالاتری برخوردار است و هنگام چاپ، ظاهری درخشان و غنی را به شما ارائه می دهد. کیفیت فلکس ستاره بسیار بالاتر از طراحی فلکس معمولی است.

پرچم های سیاه ستاره

این طرح را فلکس مشکی می نامند؛ زیرا در مقایسه با فلکس فلش کیفیت ارزان تری دارد. اگر می خواهید از طراحی پیوندها با هزینه کم استفاده کنید، فلکس مشکی ستاره بهترین انتخاب برای شما است.

Black Light Flex

این نوع طرح های انعطاف پذیر به طور کلی مانند یک تخته درخشان به ویژه در طول شب استفاده می شود. این نوع طراحی انعطاف پذیر به برجسته کردن نام تجاری و پیشنهادات تجاری شما حتی در شب کمک می کند.

چاپ فلکسی

وینیل فلکس

این یکی دیگر از ویژگی های برتر طراحی انعطاف پذیر است که می تواند به شما در محافظت از فرسودگی چاپ فلکسی حتی در شرایط مرطوب کمک کند. این نوع طرح ها را می توان به راحتی روی دیوار چسباند. محل متداول استفاده از این طرح ها در ادارات و کابین ها است.

هنگام انتخاب طرح انعطاف پذیر، توجه به هدف استفاده از آن بسیار مهم است. شما همچنین باید عواملی مانند مکان، جمعیت و روشنایی موجود را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای چاپ فلکس از کمک حرفه ای استفاده می کنید که می تواند هنگام انتخاب طرح، رنگ یا فونت برای صفحه، راهنمای شما باشد.

قیمت چاپ بنر

اگر بنرهایی را به صورت آنلاین خریداری کرده اید، احتمالا با قیمتی روبرو شده اید که بسیار ارزان تر از فروشگاه تابلو فروشی محلی شما است. بسیاری از چاپگرهای تابلو آنلاین تجارت خود را بر روی بنرها و سایر تابلوهای چاپی متمرکز می کنند. این به آنها امکان می دهد هزینه های خود را کاهش دهند؛ زیرا چاپ فلکسی عمده ای تولید می کنند.

عواملی که بر قیمت چاپ فلکسی تاثیر می گذارند، عبارت اند از:

مواد

مواد چاپ فلکسی در وزن ها و کیفیت های مختلف تولید می شود. ضخیم ترین یا سبک ترین بنرها اغلب ارزان تولید می شوند و سریع تر از مواد سنگین تر خراب می شوند؛ اما هزینه آنها نیز کمتر است. بسته به کیفیت و وزن، هزینه مواد بنرها می تواند بسیار متفاوت باشد.

هزینه های چاپ

یکی دیگر از عوامل هزینه بنر فلکسی، چاپ است. در حالی که چند روش مختلف برای چاپ بنر وجود دارد، اکثر بنرها در حال حاضر به صورت دیجیتالی با جوهر UV یا حلال با استفاده از چاپگرهای رول با فرمت بزرگ چاپ می شوند. برخی از بنرها با چاپ روی صفحه تولید می شوند. بنرهایی که به صورت عمده روی صفحه چاپ می شوند بسیار مقرون به صرفه هستند، اما توانایی سفارشی سازی هر بنر را از دست می دهید.

بنرهای چاپ دیجیتالی برای سفارشی سازی عالی هستند. بنرهای چاپ شده با جوهر UV می توانند در طیف وسیعی از رنگ ها برای هر طرح سفارشی شوند.

موارد استفاده از چاپ فلکس

موارد استفاده از چاپ فلکس

سیستم های چاپ فلکسی عمدتا برای استفاده در فضای باز استفاده می شوند؛ اما البته می توانند در داخل نیز استفاده شوند. با انواع پروفایل های قوی، بسیار متنوع هستند و برای استفاده در زمینه های زیر بسیار مناسب اند:

 • پارک های خرده فروشی
 • نمای خارجی مغازه ها
 • واحدهای تلفن همراه
 • استادیوم ها/امکانات ورزشی
 • فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و ایستگاه های اتوبوس
 • جاذبه های عمومی
 • علائم دفتر سفارشی
 • تابلو راهنمای خرید
 • نمایش های تجاری
 • تبلیغات املاک
 • تبلیغات فروشگاه خرده فروشی
 • بنرهای تجار

سفارش چاپ فلکسی

کیفیت تابلوهای تبلیغاتی شما به طراح و نصب کننده ای بستگی دارد که برای ارائه این سیستم انعطاف پذیر به شما کمک می کند. در صورت ایده آل، اگر می خواهید جذاب ترین بنر فلکسی با دوام را داشته باشید، باید نصب کننده علائم را پیدا کنید که دارای شرایط زیر است:

 • آن ها باید توانایی چاپ جلد های دیجیتالی با کیفیت بالا را داشته باشند.
 • آن ها باید دارای سابقه ایمنی بی عیب و نقص باشند.
 • آن ها باید نیروی کار بیمه شده داشته باشند.
 • آن ها باید توانایی ایجاد انواع مختلف بنر فلکسی را داشته باشند.
 • آن ها باید تجربه زیادی در طراحی و نصب این علائم داشته باشند (این بدان معناست که آن ها باید بتوانند مجموعه کاری گسترده ای را در اختیار شما قرار دهند).

در وب سایت مجموعه چاپان می توانید متناسب با نیاز خود بنر فلکسی را انتخاب کنید. چاپ فلکسی که با بودجه شما هماهنگ است و در هنگام خرید در هزینه شما صرفه جویی می شود. اگر به صورت عمده سفارش می دهید، می توانید از گزینه های سفارشی سازی نیز استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *