تابلو سازی

تابلو زیرکار سنگ

تابلو زیر کار سنگ نئون پلاستیک

تابلو زیرکار سنگ ترومود رای چه نوع تابلوهایی کاربرد دارد؟ یکی از حوزه هایی که هر کسب و کاری باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد، حوزه تبلیغات است. به کمک این حوزه می توان کسب و کار و یا مشاغلی که در آن فعالیت می کنید را به مشتریان خود معرفی کنید.

یکی از راه های معرفی نیز، استفاده از انواع تابلوهای تبلیغاتی است. امروزه مدل های مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی در بازار موجود هستند که می توانید بسته به نیاز خودتان، یکی از آن ها را انتخاب کرده و به مجموعه های تابلو سازی سفارش دهید.. یکی از زیباترین و شیک ترین تابلوها، تابلو زیر کار سنگ است.

تابلو زیرکار سنگ

شناخت تابلو زیرکار سنگ

سنگ ها ماده های جامدی هستند که به صورت طبیعی در طبیعت وجود دارند. این اجسام در برخی از موارد دارای شکل های بسیار زیبایی هستند که چشم هر بیننده ای را به خودشان جلب می کند.

همین ویژگی موجب شده است تا بشر از دیرباز در ساخت وسایل خود از سنگ های مختلف استفاده کند. البته باید بدانید که امروزه سنگ ها به دو صورت طبیعی و مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ های طبیعی، سنگ هایی هستند که از معادن استخراج شده و به دست بشر به کار گرفته می شوند.

اما سنگ های مصنوعی به سنگ هایی گفته می شود که از بشر آن ها را با ترکیبات دیگری مخلوط کرده و در نهایت سنگ جدیدی را تولید می کند. از سنگ ها می توان در تابلوسازی استفاده کرد. به کار گرفتن سنگ ها در تابلوها، به آن ها جلوه ای کلاسیک خواهد بخشید. اما باید بدانید که از این مواد می توان به صورت های مختلفی در تابلوسازی استفاده کرد.

از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • می توان بر روی سنگ ها حکاکی کرد.
 • می توان بر روی سنگ ها کندکاری کرد.
 • می توان از آن ها به عنوان متریال در زیر کار استفاده کرد.

به هر سه شیوه می توان از سنگ در تابلوسازی بهره برد. تابلوهای سنگی که بر روی آن حکاکی و یا کنده کاری می کنند، به دلیل مقائمت طبیعی سنگ، عمر بسیار طولانی دارند. اما مشکل اصلی این تابلوها، وزن بسیار بالای آن هاست.

به هر صورت هدف ما در این نوشته هیچ کدام از این دو مدل نیست. ما قصد داریم که شما را با تابلو زیر کار سنگ آشنا کنیم. به بیان دیگر، به معرفی تابلوهایی بپردازیم که از سنگ به عنوان زیرساخت استفاده می کنند.

انواع تابلوهای زیر کارسنگ

می توان به سادگی انواع متریال های مختلف مانند پلکسی گلاس، برچسب، حروف برجسته و … را بر روی سنگ ها مختلف چسباند. بدین صورت ما در نهایت به یک تابلو برجسته خواهیم رسید و تابلوهای برجسته همانطور که از نامشان پیداست، دارای برجستگی هایی هستند که در بیشتر مواقع این برجستگی ها به صورت حروف ظاهر می شوند. این حروف بر روی سنگ های مختلف نصب می شوند و در نهایت منجر به ظهور تابلو زیر کار سنگ خواهد شد.

شناخت تابلو زیرکار سنگ

امروزه به جای استفاده از سنگ های طبیعی، از سنگ های مصنوعی در تابلو زیر کار سنگ استفاده می شود. به صورت معمول این تابلوها دارای وزن کمتری نسبت به تابلوهای زیر کار سنگی با سنگ طبیعی هستند.

همچنین به علت اضافه کردن ترکیبات مختلف، می توانند ویژگی های دیگری نیز داشته باشند. حال در این قسمت قصد داریم تا شما را با برخی از پراستفاده ترین تابلوهای زیر کار سنگ موجود در بازار آشنا کنیم. از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تابلو‌زیر‌کار سنگ چلنیوم
 • تابلو زیر‌ کار سنگ استیل
 • تابلوهای زیر‌کار سنگ لاسوگاسی
 • سنگ نئون پلاستیک

اجازه دهید تا در ادامه به صورت مفصل در خصوص تمامی این تابلوها اطلاعات مختلفی را در اختیار شما قرار دهیم.

 • تابلو زیر‌کار سنگ چلنیوم

تابلو حروف چلنیوم یکی از پرفروش ترین تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار هستند. این تابلوها به دلیل استفاده از آلومینیوم و رول چلنیوم، به این نام معروف شده اند.

تابلوهای چنلیوم را می توانید در انواع مختلفی از بازار تهیه کرده و بسته به نیاز خودتان، طرح های مختلف را با رنگ های مختلف خریداری کنید. از دیگر مزایای مهم این تابلوها نیز می توان به قیمت مناسب آن ها اشاره کرد.

نکته مهم در این تابلوها این است که می توان به سادگی آن ها را بر روی سنگ ها پیاده کرد. بدین صورت شما قادر خواهید بود تا به تابلو زیر کار سنگ از نوع چلنیوم دست پیدا کنید. ترکیب ظاهر کلاسیک سنگ با جلوه مدرن تابلوهای چلنیوم می تواند ترکیبی بی نظیر باشد که چشم هر بیننده ای را به خودش جلب می کند.

 • تابلو زیر کار سنگ استیل

در ادامه معرفی تابلوهای زیر کار سنگ، این بار می خواهیم شما را با یکی از جذاب ترین گزینه ها آشنا کنیم. تابلو حروف استیل این قابلیت را دارند که بر روی مواد و متریال های مختلفی پیاده سازی شوند. یکی از این مواد سنگ ها هستند. باید بدانید که خود فلز استیل دارای ظاهری شیک و مدرن است و ترکیب آن با سنگ می تواند زیبایی این ظاهر را دو برابر کند.

شما می توانید انواع و اقسام حروف استیل را بر روی سنگ ها پیاده کرده و از تنوع محصول لذت ببرید. در نهایت این امکان برای شما مهیا است تا با اضافه کردن نوپردازی به این ترکیب بی نظیر، تمام حق مطلب را به خوبی ادا کنید!

 • تابلو زیر کار سنگ لاس وگاسی

یکی دیگر از تابلوهایی که به صورت گسترده برای چاپ حروف برجسته مورد استفاده قرار می گیرد، تابلو حروف لاس وگاسی هستند. افراد زیادی وجود دارند که علاقه مند اند اطلاعات مغازه، دفتر، اداره و … خود را بر روی این تابلوها پیاده سازی کرده و در معرض عموم قرار دهند. باید بدانید که حروف برجسته لاسوگاسی در دسته های مختلفی قرار می گیرند که از مهمترین آن ها می توان به خروف فلزی لاسوگاسی، حروف چلنیوم لاسوسگاسی و حروف پلکسی لاسوگاسی اشاره کرد.

همچنین می توان این حروف برجسته لاسوگاسی را به سادگی بر روی انواع سنگ ها نصب کرد تا در نهایت به یک تابلو زیر کار سنگ جذاب و دیدنی دست پیدا کنید. امروزه حروف برجسته لاسوگاسی را بر روی سنگ های مختلفی از جمله سنگ مرمر، سنگ آجرنما، سنگ رومی، سنگ گرانیت و … نصب می کنند.

تابلو زیر کار سنگ چلنیوم

 • تابلو زیر کار‌سنگ نئون پلاستیک

تابلو حروف پلاستیک دارای وجه ای جذاب و زنده هستند. این تابلوها از گاز نئون برای روشنایی خودشان استفاده می کنند. ترکیب پلاستیک و نورپردازی گاز نئون موجب شکل گیری تابلوهای نئون پلاستیک می شود. به دلیل جذابیت های بصری بسیار زیادی این مدل از تابلوها، روز به روز بر تعداد مصرف کنندگان افزوده می شود.

می توان به سادگی این مدل از تابلوها را بر روی انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی قرار داد و به یک تابلو زیرکار سنگ حرفه ای دست پیدا کرد. وجود تنوع طرح و رنگ در این تابلوهای زیر کار سنگ نئون پلاستیک مصال زدنی است.

نتیجه گیری

استفاده از سنگ در صنعت تابلو سازی تاریخچه ای طولانی دارد. این متریال به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر انواع شرایط جوی، خوردگی، فرسودگی و …. دارد، می تواند یک متریال بسیار مناسب در تابلوسازی باشد. مجموعه چاپان سعی کرده برای ساخت بهترین تابلوها، از سنگ هایی با کیفیت بالا استفاده کند.

امروزه بیشتر از سنگ به عنوان زیر کار در تابلوها استفاده می کنند. از مهمترین انواع تابلو زیر کار سنگ می توان به تابلوهای زیر کار سنگ نئون پلاستیک، چلنیوم، استیل و …. اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *