چاپ سالنامه و تقویم

چاپ سر رسید ، تقویم و پلنر های شرکتی و شخصی

امروز می خواهیم در مورد چاپ سالنامه و تقویم صحبت کنیم و قصد داریم که مهم ترین انواع این دو وسیله را، به طور کامل به شما معرفی کنیم، چرا که این دو وسیله دارای یک سری شباهت هایی هستند.

ولی با این وجود از لحاظ کارایی تفاوت زیادی با یک دیگر دارند و متأسفانه، افراد زیادی آن ها را با یک دیگر اشتباه می گیرند. از این رو ما سعی خواهیم کرد که در خلال این بحث، هر دو مورد را، مورد بررسی قرار دهیم و کارایی هایشان را توضیح دهیم و از آن جایی که این وسایل در حال حاضر کاربرد زیادی در زندگی روزمره دارند، به شما نیز پیشنهاد می کنیم که تا پایان این بحث با ما همراه باشید تا بتوانید بهتر با قابلیت های آن ها آشنا شوید.

چاپ سر رسید

سررسید یک نوع دفتر خاص است که به آن سالنامه نیز گفته می شود. این نوع دفتر معمولا برای ثبت وقایع و اتفاقات مهم زندگی، مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی که کاربرد این وسیله روز به روز بیش تر افزایش پیدا می کند بسیاری از شرکت های معتبر، از این دفتر برای بازاریابی نیز استفاده می کنند. به همین دلیل، با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، میزان تنوع سررسید هایی که به بازار عرضه می شوند بیش تر شده است و ما جهت آشنایی بیش تر شما با وسیله، در ادامه برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم و آن ها عبارتند از:

.

1. سر رسید سرشمار

یکی از پر کاربرد ترین نمونه های این محصول، سر رسید های سرشمار هستند. ساختار این سر رسید ها به گونه ای طراحی شده است که هر روز هفته در یک صفحه نمایش داده می شود و افراد می توانند تمام وقایع و رخداد های مهم زندگی شان را در صفحه مخصوص خودش ثبت کنند و در صورتی که قصد بازنگری داشته باشند، به راحتی می توانند این کار را انجام دهند.

2. سر رسید ماهانه

سر رسید های ماهانه، یک نوعی دیگری از این وسیله هستند. در این سر رسید ماه در یک یا دو صفحه چاب می شود و به همین دلیل معمولا در حرفه هایی که وقایع به صورت ماهانه ثبت می شود، مورد استفاده قرار می گیرند.

3. سر رسید دستیار

یکی دیگر از انواع سر رسید ها، سر رسید های دستیار هستند که در آن ها معمولا هفته در یک صفحه درج می شود و در انتهای آن ها نیز یک سری صفحات سفید، برای یادداشت برداری قرار داده می شود و صفحات پایانی آن ها نیز، حاوی یک سری اطلاعات فنی است که بسیار مفید هستند.

چاپ تقویم

تقویم یک سری اصولی است که برای تنظیم کردن و تطبیق دادن زمان مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی وقت یکی از با ارزش ترین دارایی های انسان محسوب می شود، این اصول به صورت های مختلفی مدون شده اند و تقویم ها در اشکال متنوعی به بازار عرضه شده اند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • تقویم های رومیزی

تقویم های رومیزی یکی از انواع این وسیله هستند که با استفاده از یک سری مقوا های محکم و ضخیم تولید می شوند و دارای روکش های سلفونی هستند و از لحاظ ظاهری، جذابیت های خاصی دارند.

  • تقویم های دیواری

یکی دیگر از نمونه های این محصول، تقویم های دیواری هستند که در اشکال متفاوتی طراحی می شوند. به طور مثال می توان به تقویم های تک برگ اشاره کرد که یکی از کاربردی ترین نمونه های این محصول به شمار می آیند و مزیت های بسیاری دارند.

  • تقویم های زیر دستی

یکی دیگر از نمونه های این محصول، تقویم های زیر دستی هستند که به آن ها تقویم منشی نیز گفته می شود. این مدل تقویم ها با استفاده از یک سری لایه چرمی و یک برگه تقویم سالیانه تولید می شوند و مهم ترین مزیت استفاده از آن ها این است که در کنار چک کردن زمان، به عنوان زیر دستی نیز می توان از آن ها استفاده کرد.

بهترین راه برای خرید سالنامه و تقویم

ما در قسمت های قبل سعی کردیم که سالنامه و تقویم را به طور کامل به شما معرفی کنیم و در این قسمت می خواهیم در مورد بهترین روش خرید آن ها که مراجعه به یک برند معتبر مثل داف نوت است، صحبت کنیم. شایان ذکر است که این برند یکی از خوشنام ترین برند هایی است که در حوزه فروش و عرضه این قبیل لوازم ها فعالیت می کند و جالب است بدانید که در حوزه خرید و فروش لوازم التحریر نیز این برند پیشتاز است و ما قصد داریم برای آشنایی بیش تر شما با این برند، تعدادی از محصولاتی که توسط این برند به بازار عرضه می شود را به شما معرفی کنیم و آن ها عبارتند از:

  • نوت بوک یا همان دفترچه

یکی از کاربردی ترین اقلامی که توسط این برند به بازار عرضه می شوند، دفترچه ها هستند که دارای انواع مختلفی هستند و معمولا برای ثبت اطلاعات مهم، مورد استفاده قرار می گیرند.

  • پلنر

یکی دیگر از تولیدات این برند چاپ پلنر ها هستند که به آن ها دفتر برنامه ریزی نیز گفته می شوند. این مدل دفتر ها به منظور هدفمند کردن و منظم ساختن فعالیت های روزانه بسیار مفید هستند.

  • ارگانایزر

یکی دیگر از محصولات این برند، ارگانایزر ها هستند. این محصولات، یک نوع باکس خاص هستند که کارایی آن شبیه جامدادی های رومیزی است.

جمع بندی

ما امروز در مورد چاپ سالنامه و تقویم صحبت کردیم و از آن جایی که هر دو آن ها، کارایی های مفیدی دارند سعی کردیم که مهم ترین نمونه های آن ها را نیز به طور کامل به شما معرفی کنیم.

در بخش پایانی بحث مان هم به یک برند معتبری اشاره کردیم که در حوزه چاپ این دو محصول بسیار فعال است و هدفمان این بود که در مورد امر خرید این محصولات به شما کمک کنیم. در آخر نیز امیدواریم که مواردی که ما در خلال این بحث مطرح کردیم، مفید بوده باشد و بتواند در بهره گیری از مزایای این دو محصول، به شما کمک کند.

مشاوره