سازه های نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ

انواع مختلف پاپ آپ ها

پاپ آپ چه ویژگی هایی دارد؟ روز به روز بر روش های تبلیغاتی افزوده می شود. می توانید به سادگی این موضوع را در جامعه احساس کنید. از شبکه های مجازی گرفته تا انواع بنر و پوسترهایی که در سطح شهر مشاهده می کنید، همگی روش های مختلفی برای تبلیغات هستند. همین توجه ویژه به حوزه تبلیغات منجر شده است تا روش های جدیدی پا به عرصه وجود بگذارند. یکی از این روش ها، استفاده از پاپ آپ ها است. به کمک این تجهیزات می توان به سادگی تبلیغات خودتان را انجام دهید.

پاپ آپ

پاپ آپ چیست؟

پاپ ها سازه هایی هستند که به کمک آن می توانید تبلیغات خودتان را در معرض دید مخاطب قرار دهید. این سازه ها از جنس آلومینیوم بوده و بر روی خود نوارهای مغناطیسی داشته که چاپ را بر روی خودشان نگه می دارند. از این پاپ ها بیشتر در برپایی نمایشگاه ها و غرفه ها استفاده می شود. به کمک این تجهیزات می توان به کمترین هزینه، غرفه ها را از یک دیگر جدا کرد و همچنین دست به تبلیغ خدمات، محصولات و … بزنید.

امروزه این سازه های نمایشگاهی در سایزها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. بیشتر پاپ ها برای استفاده در فضای داخلی تولید می شوند، اما می توان از این تجهیزات در فضاهای بیرونی نیز استفاده کنید.

از مهمترین مشخصات پاپ آپ های نمایشگاهی می توان به اندازه بزرگ آن ها اشاره کرد که دید بصری بسیار مناسبی داشته و قادراند تا به راحتی توجهات مشتریان را به خودشان جلب کنند. البته این بزرگ بودن اندازه موجب می شود تا شما در هنگام طراحی و چاپ، مجبور باشید نهایت دقت را به خرج دهید.

مزایای استفاده از سازه های پاپ آپ چیست؟

باید بدانید که این تجهیزات نمایشگاهی، دارای مزایای فوق العاده ای هستند که استفاده از آن ها را تا به این اندازه محبوب کرده است. از مهمترین آن ها می توان به نصب ساده و سریع آن ها اشاره کرد. برپایی این سازه ها نیازمند دانش خاصی نبوده و شما قاد هستید تا در کمترین زمان ممکن آن ها را پیاده کنید. از این رو استفاده از پاپ آپ ها در مواقعی که زمان شما محدود استف بسیار مفید خواهد بود. از سوی دیگر این تجیزات به گونه ای ساخته شده اند که حداقل وزن ممکن را داشته باشند تا جا به جایی آن ها نیز راحت شود.

در ساخت پاپ آپ‌ها از مهندسی خاصی استفاده شده که استقامت و استحکام این سازه ها را به نهایت خودش رسانده است. همچنین باید اشاره کرد که از استندهای پاپ آپ می توان در طیف وسیعی از تبلیغات استفاده کرد.

اما شاید یکی از مهمترین مزایای این محصولات، قابلیت چاپ در هر ابعادی باشد. از این رو شما این امکان را در اختیار دارید تا بنر و یا پوستر خودتان را با هر سایز و اندازه ای که نیاز دارید چاپ کرده و به کمک این استندها در اختیار مخاطبان خودتان قرار دهید.

مزایای استفاده از سازه های پاپ آپ چیست؟

موارد استفاده از استندهای پاپ آپ

حال ممکن است برای شما این سوال ایجاد شود که این تجهیزات را بیشتر در چه مکان هایی استفاده می کنند؟ باید گفت که پاپ ها قابلیت استفاده در کنفرانس های خبری، نشست های مختلف سیاسی، فرهنگی، هنری، سالن های نمایشی و سیمنار ها را دارند. اما شاید دلیل اصلی استفاده از آن ها، برای انجام انواع تبلیغات و معرفی کسب و کار ها در نمایشگاه باشد. همچنین می توان از این سازه ها برای جداسازی غرفه ها نیز در نمایشگاه ها استفاده کرد.

امروزه شاهد این هستیم که از پاپ آپ ها حتی در دکور برنامه های تلویزیونی برای قرار دادن تصویری پس زمینه استفاده می شود. از دیگر مکان هایی که به صورت عمده از این سازه ها استفاده می کنند، می توان به فروشگاه ها و مراکز تجاری و تفریحی اشاره کرد. از این رو به سادگی می توان متوجه شد که در هر مکانی که نیاز است محصولی معرفی شود، اطلاعاتی در اختیار مخاطب گذاشته شود، فضا یا دکور ساخته شود، معرفی خدماتی صورت بگیرد، می توان از پاپ آپ ها استفاده کرد.

جنس و ابعاد مختلف پاپ ها

نکته بعدی که قرار است به شما معرفی کنیم، جنس چاپ این تجهیزات است. بیشتر در ساخت پ آپ ها از کاغذ کوتد لمینت استفاده می شود. این کاغذها باعث می شوند تا طرح و حروف چاپ شده بر روی چاپ اپ، به خوبی به نمایش درآمده و جلوه بصری مناسبی را ایجاد کند. در خصوص ابعاد این استندها نیز باید به این نکته اشاره کنیم که همانطور در قسمت های قبلی مشخص شد، شما می توانید بسته به نیاز خودتان هر نوع سایز و ابعادی که مد نظر دارید، به کمک این سازه ها اجرا کنید.

در واقع دقت کردن به سایز و اندازه پاپ آپ ها به خصوص در زمانی که شما فضای کمی در اختیار دارید، بسیار دارای اهیمت است. امروزه بیشتر پاپ آپ ها را در 5 سایز مختلف تولید می کنند که این سایزها عبارت اند از:

  • 1 در 3
  • 2 در 3
  • 3 در 3
  • 3 در 4
  • 3 در 5

همچنین باید بدانید که وزن این سازه ها می تواند از 6 تا 30 کیلوگرم، بسته به سایز و اندازه آن ها، متفاوت باشد.

موارد استفاده از استندهای پاپ آپ

انواع مختلف پاپ آپ ها

حال که به صورت نسبی با این سازه ها آشنا شدید، زمان آن رسیده است که دست به انتخاب یکی از آن ها بزنید، که بهترین شرکت و مجموعه خرید پاپ آپ‌ها، شرکت چاپان است.

اما با این حال پیش از خرید بدانید که چه مدل های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. دانستن این نکته به شما کمک می کند تا انتخابی مطمئن تر، دقیق تر و کارآمدتری داشته باشید. به صورت کلی پاپ آپ ها به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

  • پاپ آپ تخت
  • پاپ آپ منحنی

شما می توانید بسته به سلیقه و همچنین نیازی که دارید از یکی از این دو مدل استفاده کنید. همچنین پاپ آپ ها بسته به سیستم نوردهی نیز به دو دسته با نور و بدون نور تقسیم می شوند. می توان این سازه ها را هم بدون هیچگونه منبع نوری اجرا کرد و هم می توان در کنار این سازه ها از پروژکتورهای نوری برای نشان دادن بهتر آن ها، بهره برد.

نتیجه گیری

پاپ آپ ها از تجهیزات جدید نمایشگاهی هستند که به کمک آن ها می توان به برپایی هر چه بیشتر نمایشگاه ها کمک کرد. این تجهیزات که دارای جنسی آلومینیومی هستند بر روی خود یک بنر یا پوستر چاپی دارند که قادر اند به معرفی محصولات، خدمات و … بپردازند. از مهمترین مکان هایی که از این سازه ها استفاده می کنند می توان به فروشگاه ها، نشست ها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و … اشاره کرد. امروزه این تجهیزات را در مدل های مختلفی تولید می کنند. از مهمترین این مدل ها می توان به مدل تخت و منحنی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *