چاپ سالونت و اکو سالونت

چاپ بدون محدودیت بر روی تمامی اجسام و متریال های قابل چاپ

چاپ لارج فرمت چیست؟

تا حدود یک دهه پیش ، چاپ بنرهای بزرگ فرایندی بسیار گران قیمت بود. علاوه بر این ، برای چاپ چنین بنرهایی ، علاوه بر پرداخت هزینه بالا ، نمی توانید از کیفیت قابل قبولی انتظار داشته باشید. اما با پیشرفت تکنولوژی چاپ دیجیتال در دهه گذشته ، علاوه بر افزایش چشمگیر کیفیت محصولات چاپی ، هزینه های چاپ نیز به شدت کاهش یافته است. در نتیجه ، چاپ لوگوها در قالب های بزرگ به استراتژی مقرون به صرفه برای بسیاری از مشاغل و سازمان ها تبدیل شده است. با این حال ، برای سفارش این نوع علامت و استفاده از این فناوری برای پاسخگویی به نیازهای سازمان یا ارتقاء کسب و کار ، داشتن یک سری اطلاعات اساسی در این زمینه ضروری است. بنابراین در ادامه این مقاله می خواهیم مهمترین نکاتی را که برای چاپ بنر با فرمت بزرگ باید به آن توجه کنید ، به شما معرفی کنیم.

اگر می خواهید از این ابزار تبلیغاتی برای دستیابی به اهداف سازمانی یا تجاری خود به طور مثر استفاده کنید ، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما باشید!

“چاپ لارج فرمت” به چه معناست؟

اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که چاپ یک بنر بزرگ فقط به معنای چاپ یک بنر بزرگ نیست. برای درک بهتر این موضوع ، به خاطر داشته باشید که پرس های قدیمی دارای ابعاد محدود چاپ هستند. اما این محدودیت در دستگاه های پیشرفته امروزی کمتر رایج است. بسیاری از آنها طوری طراحی شده اند که می توانند طیف وسیعی از ابعاد را چاپ کنند. علاوه بر این ، معمولاً راه اندازی این دستگاه ها بسیار سریعتر و ارزان تر است. حتی اگر سرعت بالا و هزینه راه اندازی پایین این دستگاه ها برای شما مهم نباشد ، قطعا نمی توانید از کیفیت رنگ و وضوح تصاویر حاصله چشم پوشی کنید!

با این حال ، علاوه بر همه اینها ، اصلی ترین مزیتی که این مقاله بر آن تمرکز می کند توانایی این دستگاه ها در چاپ یکپارچه بنرهایی با ابعاد حداکثر 5 متر است. به عبارت دیگر ، با دستگاههای چاپ دیجیتال مدرن ، برخلاف روشهای سنتی ، نیازی به چاپ مجدد بنرهای بزرگ و قطعه قطعه نیست. بنابراین ، تنها با فشار یک دکمه چاپ ، کل بنر به آرامی ، سریع ، با کیفیت بالاتر و قیمت ارزان تر چاپ می شود!

چاپ لارج فرمت را روی چه محصولاتی می توان انجام داد؟

با توجه به توسعه مداوم فناوری چاپ دیجیتال ، روز به روز به لیست محصولاتی که می توان چاپ حجمی روی آنها انجام داد افزوده می شود. بنابراین ، طبیعی است که هنگام سفارش از شرکت های چاپ مختلف با گزینه های مختلف روبرو شوید. با این حال ، برخی از اقلام چاپی آنقدر محبوب هستند که تقریباً همه شرکت های چاپ لارج فرمت می توانند آنها را به مشتریان خود ارائه دهند. در ادامه ، چند نمونه از این موارد را مرور می کنیم.

1- جمع کردن بنرها مزیت اصلی این بنرها قابلیت حمل آنها است. این ویژگی باعث شده است که شرکت های کوچک و بزرگ بتوانند از آن به طور گسترده ، هم در محل کار و هم در نمایشگاه های مختلف استفاده کنند.

2- بنرهای PVC وینیل: بنرهای PVC وینیل ضد آب ، بسیار بادوام هستند و می توانند تا ابعاد حداکثر 5 متر چاپ شوند. برای سهولت در نصب چنین بنرهایی ، معمولاً در دو طرف آنها از گرومت استفاده می شود. این بنرها ، اگر در ابعاد بزرگ چاپ شوند ، برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی مانند تبلیغ یک نام تجاری یا محصول بسیار مفید هستند.

3- پوستر برای فضاهای بیرونی و داخلی: اخیراً ، تولید پوستر در مقیاس بزرگ برای تبلیغات نمایشگاهی و همچنین اینفوگرافیک رونق گرفته است. به همین دلیل ، اکثر شرکت های چاپ خدمات چاپ را برای این برچسب های بزرگ ارائه می دهند.

4- وینیل خود چسبنده: وینیل چسبی بادوام ابزار خوبی برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطب با انواع تبلیغات و یا حتی اهداف تزئینی است. این وینیل ها را می توان به راحتی به دیوارها ، پنجره ها یا حتی جعبه های محصول چسباند. بسیاری از شرکت های چاپ قادر به چاپ این وینیل ها در قالب های بزرگ نیز هستند.

5- گرافیک پنجره شفاف: یکی از نوآوری های اخیر در صنعت چاپ ، ظهور طرح های پنجره پنجره است. این طرح ها طوری طراحی شده اند که سوراخ های زیادی روی آنها وجود دارد. با قرار دادن این طرح ها روی شیشه ، افرادی که از خارج از فروشگاه یا دفتر کار عبور می کنند می توانند طرح تبلیغات شما را با دقت مناسب مشاهده کنند. اما به همین ترتیب ، فضای داخلی محل کار شما دیگر برای آنها قابل مشاهده نیست. اما از طرف دیگر ، افراد داخل می توانند به راحتی فضای بیرون را ببینند. بنابراین ، اگر می خواهید از شیشه تجاری خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده کنید ، اما در عین حال آن را از دست ندهید ، این طرح های شبکه بهترین گزینه ممکن است. اما بدیهی است ، اگر شیشه مورد نظر شما بزرگ است ، باید این طرح ها را با فرمت بزرگ چاپ کنید. خبر خوب این است که اکنون این امکان وجود دارد.

هیچ چیز نمی تواند انتخاب شما را محدود کند!

در متن بالا ، علاوه بر معرفی مفهوم چاپ لارج فرمت ، سعی کرده ایم برخی از محبوب ترین عناصری را که می توان چاپ لارج فرمت را انجام داد به شما معرفی کنیم. اما مطمئن شوید که تکنولوژی چاپ دیجیتال را روز به روز در ذهن داشته باشید. گسترش و پیشرفت ، و موارد فوق تنها چند نمونه از طیف گسترده ای از محصولات است که می تواند در قالب بزرگ چاپ شود. ممکن است در هنگام خواندن این مقاله ، فناوری چاپ دیجیتال ویژگی جدیدی را نشان دهد. بنابراین ، شما هیچ محدودیتی ندارید! با چاپ دیجیتالی به رویاهایتان برسید.

مشاوره